Czarodzieje

Czarodzieje

Gramy wszystko to co najlepsze „dla nogi i dla ucha”.

Czarodzieje

Czarodzieje

Gramy na wielu instrumentach, śpiewamy na dwa głosy i wykonujemy muzykę na najlepszym nagłośnieniu.

O nas

Czarodzieje – to rodzinny zespół muzyczny, który współgra ze sobą od początku. Bliska więź, dobry kontakt i granie od małego czyni naszą muzykę prawdziwie zgraną. Oboje ukończyliśmy Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Słupsku, rozwijając umiejętności gry na skrzypcach i fortepianie przez 12 lat.  Lata nauki i zdobyte doświadczenia sceniczne właściwie od dziecka, wliczając występy szkolno - choinkowe, konkursy i przeglądy muzyczne, wspólne granie w młodzieżowych zespołach rockowych i przede wszystkim w Zespole Czarodzieje sprawiły, że dziś nie straszna nam trema oraz to, że wiemy co, komu i jak grać. 

 

  Marta to serce zespołu, klawiszowiec, wokalistka i skrzypaczka w jednym. Dba o tempo, dźwięki i estetykę brzmienia zespołu. Jej złote palce wyciskają łzy na ceremoniach ślubnych grając na skrzypcach Ave Maria. Czardasze cygańskie to prawdziwy kunszt w jej wykonaniu i rarytas dla ucha podczas popisów na biesiadach weselnych. Jest pełna wdzięku i zaangażowania we wszystkim co robi.

 

 

 

 

 

Sławek – to skromna przystawka, konferansjer, wokalista, skrzypek, akordeonista i gitarzysta. W zespole zajmuje się prowadzeniem imprez, wchodzeniem w tłum, odbieraniem telefonów, podłączaniem sprzętu i dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik.